TC1265-1.8VETTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1265-1.8VETTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TC1265-1.8VETTR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 800MA 5DDPAK
Fitxak: 1.TC1265-1.8VETTR.pdf2.TC1265-1.8VETTR.pdf3.TC1265-1.8VETTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
TC1265-1.8VETTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TC1265-1.8VETTR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 800MA 5DDPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsio askea (Max) 1.4V @ 800mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea 5-DDPAK Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 64dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak TC126518VETTR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA 5-DDPAK Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 130µA
Uneko - Irteera 800mA Kontrolatzeko eginbideak Enable
Oinarriaren zati kopurua TC1265
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TC1265-1.8VET
TC1265-1.8VET
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC REG LINEAR 1.8V 800MA 5DDPAK