TC1072-1.8VCH713
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1072-1.8VCH713 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TC1072-1.8VCH713
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 50MA SOT23-6
Fitxak: 1.TC1072-1.8VCH713.pdf2.TC1072-1.8VCH713.pdf3.TC1072-1.8VCH713.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
TC1072-1.8VCH713ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TC1072-1.8VCH713 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 50MA SOT23-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsio askea (Max) 0.12V @ 50mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-6 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-6 PSRR 64dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak TC10721.8VCH713 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 50mA SOT-23-6 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 80µA
Uneko - Irteera 50mA Kontrolatzeko eginbideak Enable