TC1054-3.6VCT713
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1054-3.6VCT713 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TC1054-3.6VCT713
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.6V 50MA SOT23-5
Fitxak: 1.TC1054-3.6VCT713.pdf2.TC1054-3.6VCT713.pdf3.TC1054-3.6VCT713.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
TC1054-3.6VCT713ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TC1054-3.6VCT713 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 3.6V 50MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsio askea (Max) 0.12V @ 50mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.6V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 64dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak TC10543.6VCT713 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 50mA SOT-23-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 80µA
Uneko - Irteera 50mA Kontrolatzeko eginbideak Enable