SY10EP33VKG-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SY10EP33VKG-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC DIVIDER /4 3.3/5V 8-MSOP
Fitxak: SY10EP33VKG-TR.pdf
  • Mezua
SY10EP33VKG-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SY10EP33VKG-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC DIVIDER /4 3.3/5V 8-MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5460 pcs Datuen fitxa SY10EP33VKG-TR.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V ~ 5V Trigger mota Positive, Negative
Denbora - Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP
Series 10EP Berrezarri Asynchronous
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Beste izenak SY10EP33VKG TR
SY10EP33VKG TR-ND
SY10EP33VKGTR
SY10EP33VKGTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Elementuen kopurua 1 Elementu bakoitzeko bit-kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Logika mota Divide-by-4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Zuzendaritza - Deskribapen zehatza Counter IC Divide-by-4 1 Element 1 Bit Positive, Negative 8-MSOP
Zenbatespen tasa 4GHz Oinarriaren zati kopurua 10EP33