SY10EL38LZG-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SY10EL38LZG-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC CLK GEN /2 /4/6 3.3/5V 20SOIC
Fitxak: SY10EL38LZG-TR.pdf
  • Mezua
SY10EL38LZG-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SY10EL38LZG-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC CLK GEN /2 /4/6 3.3/5V 20SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28882 pcs Datuen fitxa SY10EL38LZG-TR.pdf
Tentsioa - hornidura 3 V ~ 3.8 V Mota Clock Generator
Hornitzaileen gailuen paketea 20-SOIC Series 10EL, Precision Edge®
Ratio - Input: Irteera 1:5 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) PLL No
Irteera Clock Beste izenak SY10EL38LZG TR
SY10EL38LZG TR-ND
SY10EL38LZGTR
SY10EL38LZGTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrerako ECL, PECL
Maiztasuna - Geh 1GHz Bereizgailua / biderkatzailea Yes/No