SY100EP33VKI-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SY100EP33VKI-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-MSOP
Fitxak: SY100EP33VKI-TR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SY100EP33VKI-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SY100EP33VKI-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 35051 pcs Datuen fitxa SY100EP33VKI-TR.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V ~ 5V Trigger mota Positive, Negative
Denbora - Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP
Series 100EP Berrezarri Asynchronous
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Beste izenak SY100EP33VKI TR
SY100EP33VKI TR-ND
SY100EP33VKITR
SY100EP33VKITR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Elementuen kopurua 1 Elementu bakoitzeko bit-kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Logika mota Divide-by-4 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Zuzendaritza - Deskribapen zehatza Counter IC Divide-by-4 1 Element 1 Bit Positive, Negative 8-MSOP
Zenbatespen tasa 4GHz Oinarriaren zati kopurua 100EP33
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SY100EP33VKI
SY100EP33VKI
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-MSOP