SY100EL33LZG-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SY100EL33LZG-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SY100EL33LZG-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-SOIC
Fitxak: SY100EL33LZG-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SY100EL33LZG-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SY100EL33LZG-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 58158 pcs Datuen fitxa SY100EL33LZG-TR.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V ~ 5V Trigger mota Positive, Negative
Denbora - Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series 100EL Berrezarri Asynchronous
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Beste izenak SY100EL33LZG TR
SY100EL33LZG TR-ND
SY100EL33LZGTR
SY100EL33LZGTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Elementuen kopurua 1 Elementu bakoitzeko bit-kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Logika mota Divide-by-4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Zuzendaritza Up Deskribapen zehatza Counter IC Divide-by-4 1 Element 1 Bit Positive, Negative 8-SOIC
Zenbatespen tasa 4.2GHz Oinarriaren zati kopurua 100EL33