SST39SF040-45-4I-WHE
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST39SF040-45-4I-WHE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SST39SF040-45-4I-WHE
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC FLASH 4M PARALLEL 32TSOP
Fitxak: 1.SST39SF040-45-4I-WHE.pdf2.SST39SF040-45-4I-WHE.pdf3.SST39SF040-45-4I-WHE.pdf
  • Mezua
SST39SF040-45-4I-WHEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SST39SF040-45-4I-WHE fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC FLASH 4M PARALLEL 32TSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 20µs Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia FLASH Hornitzaileen gailuen paketea 32-TSOP
Series SST39 MPF™ Packaging Tray
Pakete / kasua 32-TFSOP (0.488", 12.40mm Width) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)