SST25WF040-40-5I-QAE
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25WF040-40-5I-QAE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SST25WF040-40-5I-QAE
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8WSON
Fitxak: 1.SST25WF040-40-5I-QAE.pdf2.SST25WF040-40-5I-QAE.pdf
  • Mezua
SST25WF040-40-5I-QAEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SST25WF040-40-5I-QAE fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8WSON Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6286 pcs Datuen fitxa 1.SST25WF040-40-5I-QAE.pdf2.SST25WF040-40-5I-QAE.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 60µs Tentsioa - hornidura 1.65 V ~ 1.95 V
Teknologia FLASH Hornitzaileen gailuen paketea 8-WSON
Series SST25 Packaging Tube
Pakete / kasua 8-WDFN Exposed Pad Beste izenak SST25WF040405IQAE
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 4Mb (512K x 8) Memoria interfazea SPI
Memoria formatua FLASH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 40MHz 8-WSON Erlojuaren maiztasuna 40MHz