PIC32MX550F256HT-50I/PT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC32MX550F256HT-50I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64TQFP
Fitxak: 1.PIC32MX550F256HT-50I/PT.pdf2.PIC32MX550F256HT-50I/PT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
PIC32MX550F256HT-50I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC32MX550F256HT-50I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (10x10)
Abiadura 50MHz Series PIC® 32MX
RAM tamaina 32K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 64-TQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 49 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10) Datuen bihurgailuak A/D 28x10b