PIC32MX440F512HT-80I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC32MX440F512HT-80I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
PIC32MX440F512HT-80I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC32MX440F512HT-80I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (10x10)
Abiadura 80MHz Series PIC® 32MX
RAM tamaina 32K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 512KB (512K x 8) periferikoak Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 64-TQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 53 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10) Datuen bihurgailuak A/D 16x10b