PIC32MX170F256B-50I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MX170F256B-50I/SS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC32MX170F256B-50I/SS
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SSOP
Fitxak: PIC32MX170F256B-50I/SS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC32MX170F256B-50I/SSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC32MX170F256B-50I/SS fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27778 pcs Datuen fitxa PIC32MX170F256B-50I/SS.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SSOP
Abiadura 50MHz Series PIC® 32MX
RAM tamaina 64K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tube Pakete / kasua 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 21 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 28-SSOP Datuen bihurgailuak A/D 10x10b