PIC32MX120F032DT-50I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MX120F032DT-50I/ML Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC32MX120F032DT-50I/ML
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 32KB FLASH 44QFN
Fitxak: 1.PIC32MX120F032DT-50I/ML.pdf2.PIC32MX120F032DT-50I/ML.pdf3.PIC32MX120F032DT-50I/ML.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
PIC32MX120F032DT-50I/MLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC32MX120F032DT-50I/ML fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 32BIT 32KB FLASH 44QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-QFN (8x8)
Abiadura 50MHz Series PIC® 32MX
RAM tamaina 8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 44-VQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 35 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 32KB (32K x 8) FLASH 44-QFN (8x8) Datuen bihurgailuak A/D 13x10b