PIC32MM0128GPM048-I/M4
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC32MM0128GPM048-I/M4
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 128KB FLASH
Fitxak: 1.PIC32MM0128GPM048-I/M4.pdf2.PIC32MM0128GPM048-I/M4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC32MM0128GPM048-I/M4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC32MM0128GPM048-I/M4 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 32BIT 128KB FLASH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41376 pcs Datuen fitxa 1.PIC32MM0128GPM048-I/M4.pdf2.PIC32MM0128GPM048-I/M4.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 48-UQFN (6x6)
Abiadura 25MHz Series PIC® 32MM
RAM tamaina 16K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tube Pakete / kasua 48-UFQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 38 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 128KB (128K x 8) FLASH 48-UQFN (6x6) Datuen bihurgailuak A/D 17x10/12b