PIC32MM0064GPL028-I/M6
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MM0064GPL028-I/M6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC32MM0064GPL028-I/M6
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 64KB FLASH 28UQFN
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
637 pcs
  • Mezua
PIC32MM0064GPL028-I/M6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC32MM0064GPL028-I/M6 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 32BIT 64KB FLASH 28UQFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-UQFN (4x4)
Abiadura 25MHz Series PIC® 32MM
RAM tamaina 8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tube Pakete / kasua 28-UFQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 22 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 28-UQFN (4x4) Datuen bihurgailuak A/D 12x10/12b, D/A 1x5b