PIC32MM0032GPL020-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MM0032GPL020-I/ML Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC32MM0032GPL020-I/ML
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 32KB FLASH 20QFN
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC32MM0032GPL020-I/MLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC32MM0032GPL020-I/ML fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 32BIT 32KB FLASH 20QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-QFN (4x4)
Abiadura 25MHz Series PIC® 32MM
RAM tamaina 8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tube Pakete / kasua 20-VFQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 16 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 32KB (32K x 8) FLASH 20-QFN (4x4) Datuen bihurgailuak A/D 11x10/12b, D/A 1x5b