PIC24FV16KM102T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FV16KM102T-I/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC24FV16KM102T-I/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SOIC
Fitxak: 1.PIC24FV16KM102T-I/SO.pdf2.PIC24FV16KM102T-I/SO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
PIC24FV16KM102T-I/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC24FV16KM102T-I/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46137 pcs Datuen fitxa 1.PIC24FV16KM102T-I/SO.pdf2.PIC24FV16KM102T-I/SO.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 24F
RAM tamaina 1K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 16KB (5.5K x 24) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 23 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 512 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 28-SOIC Datuen bihurgailuak A/D 19x10b/12b