PIC24FV16KA304T-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FV16KA304T-I/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC24FV16KA304T-I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 16KB FLASH 44TQFP
Fitxak: PIC24FV16KA304T-I/PT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
PIC24FV16KA304T-I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC24FV16KA304T-I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 16KB FLASH 44TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37638 pcs Datuen fitxa PIC24FV16KA304T-I/PT.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-TQFP (10x10)
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 24F
RAM tamaina 2K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 44-TQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 38 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 512 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 44-TQFP (10x10) Datuen bihurgailuak A/D 16x12b