PIC24FJ64GA310-I/PF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ64GA310-I/PF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC24FJ64GA310-I/PF
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP
Fitxak: 1.PIC24FJ64GA310-I/PF.pdf2.PIC24FJ64GA310-I/PF.pdf3.PIC24FJ64GA310-I/PF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC24FJ64GA310-I/PFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC24FJ64GA310-I/PF fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 100-TQFP (14x14)
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 24F
RAM tamaina 8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tray Pakete / kasua 100-TQFP
Beste izenak PIC24FJ64GA310IPF Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 85
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 100-TQFP (14x14)