PIC24FJ64GA202T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ64GA202T-I/SS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC24FJ64GA202T-I/SS
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP
Fitxak: PIC24FJ64GA202T-I/SS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2100 pcs
  • Mezua
PIC24FJ64GA202T-I/SSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC24FJ64GA202T-I/SS fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31919 pcs Datuen fitxa PIC24FJ64GA202T-I/SS.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SSOP
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 24F
RAM tamaina 8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 21 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 28-SSOP Datuen bihurgailuak A/D 10x10b/12b