PIC24FJ64GA110-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ64GA110-I/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC24FJ64GA110-I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP
Fitxak: 1.PIC24FJ64GA110-I/PT.pdf2.PIC24FJ64GA110-I/PT.pdf
  • Mezua
PIC24FJ64GA110-I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC24FJ64GA110-I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4651 pcs Datuen fitxa 1.PIC24FJ64GA110-I/PT.pdf2.PIC24FJ64GA110-I/PT.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 100-TQFP (12x12)
Abiadura 32MHz Series PIC® 24F
RAM tamaina 16K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 64KB (22K x 24) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 100-TQFP
Beste izenak PIC24FJ64GA110IPT Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 85
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)