PIC24FJ48GA004-E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ48GA004-E/ML Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC24FJ48GA004-E/ML
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 48KB FLASH 44QFN
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
270 pcs
  • Mezua
PIC24FJ48GA004-E/MLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC24FJ48GA004-E/ML fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 48KB FLASH 44QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-QFN (8x8)
Abiadura 32MHz Series PIC® 24F
RAM tamaina 8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 48KB (16K x 24) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 44-VQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 35 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 48KB (16K x 24) FLASH 44-QFN (8x8) Datuen bihurgailuak A/D 13x10b