PIC24FJ32GA004-E/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ32GA004-E/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC24FJ32GA004-E/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44TQFP
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC24FJ32GA004-E/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC24FJ32GA004-E/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-TQFP (10x10)
Abiadura 32MHz Series PIC® 24F
RAM tamaina 8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 32KB (11K x 24) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 44-TQFP
Beste izenak PIC24FJ32GA004EPT Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) I / O kopurua 35
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 44-TQFP (10x10)