PIC24FJ256DA210-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ256DA210-I/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC24FJ256DA210-I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Fitxak: 1.PIC24FJ256DA210-I/PT.pdf2.PIC24FJ256DA210-I/PT.pdf3.PIC24FJ256DA210-I/PT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC24FJ256DA210-I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC24FJ256DA210-I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.2 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 100-TQFP (12x12)
Abiadura 32MHz Series PIC® 24F
RAM tamaina 96K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tray Pakete / kasua 100-TQFP
Beste izenak PIC24FJ256DA210IPT Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 84
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 256KB (85.5K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)