PIC24FJ16MC101T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ16MC101T-I/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC24FJ16MC101T-I/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20SOIC
Fitxak: 1.PIC24FJ16MC101T-I/SO.pdf2.PIC24FJ16MC101T-I/SO.pdf3.PIC24FJ16MC101T-I/SO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
PIC24FJ16MC101T-I/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC24FJ16MC101T-I/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SOIC
Abiadura 16 MIPs Series PIC® 24F
RAM tamaina 1K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 15 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 16KB (5.5K x 24) FLASH 20-SOIC Datuen bihurgailuak A/D 4x10b