PIC24FJ128GA705-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ128GA705-I/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC24FJ128GA705-I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 128KB FLASH 48TQFP
Fitxak: 1.PIC24FJ128GA705-I/PT.pdf2.PIC24FJ128GA705-I/PT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC24FJ128GA705-I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC24FJ128GA705-I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 128KB FLASH 48TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53606 pcs Datuen fitxa 1.PIC24FJ128GA705-I/PT.pdf2.PIC24FJ128GA705-I/PT.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 48-TQFP (7x7)
Abiadura 32MHz Series PIC® 24F
RAM tamaina 16K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tray Pakete / kasua 48-TQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 40 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 48-TQFP (7x7) Datuen bihurgailuak A/D 14x12b