PIC24FJ128DA206-I/MR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC24FJ128DA206-I/MR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64QFN
Fitxak: 1.PIC24FJ128DA206-I/MR.pdf2.PIC24FJ128DA206-I/MR.pdf3.PIC24FJ128DA206-I/MR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
  • Mezua
PIC24FJ128DA206-I/MRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC24FJ128DA206-I/MR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.2 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 64-QFN (9x9)
Abiadura 32MHz Series PIC® 24F
RAM tamaina 96K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tray Pakete / kasua 64-VFQFN Exposed Pad
Beste izenak PIC24FJ128DA206IMR Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 52
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 64-QFN (9x9)