PIC24F16KA302-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F16KA302-E/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC24F16KA302-E/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SOIC
Fitxak: 1.PIC24F16KA302-E/SO.pdf2.PIC24F16KA302-E/SO.pdf3.PIC24F16KA302-E/SO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
270 pcs
  • Mezua
PIC24F16KA302-E/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC24F16KA302-E/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 24F
RAM tamaina 2K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tube Pakete / kasua 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 24 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 512 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 28-SOIC Datuen bihurgailuak A/D 13x12b