PIC24F08KM204-E/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F08KM204-E/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC24F08KM204-E/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 8KB FLASH 44TQFP
Fitxak: 1.PIC24F08KM204-E/PT.pdf2.PIC24F08KM204-E/PT.pdf
  • Mezua
PIC24F08KM204-E/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC24F08KM204-E/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 8KB FLASH 44TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4950 pcs Datuen fitxa 1.PIC24F08KM204-E/PT.pdf2.PIC24F08KM204-E/PT.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-TQFP (10x10)
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 24F
RAM tamaina 2K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 8KB (2.75K x 24) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 44-TQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 38 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 512 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 8KB (2.75K x 24) FLASH 44-TQFP (10x10) Datuen bihurgailuak A/D 22x10b/12b, D/A 2x8b