PIC24F08KL201T-I/MQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F08KL201T-I/MQ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC24F08KL201T-I/MQ
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20QFN
Fitxak: 1.PIC24F08KL201T-I/MQ.pdf2.PIC24F08KL201T-I/MQ.pdf3.PIC24F08KL201T-I/MQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3300 pcs
  • Mezua
PIC24F08KL201T-I/MQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC24F08KL201T-I/MQ fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-QFN (5x5)
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 24F
RAM tamaina 512 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 20-VQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 17 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 8KB (2.75K x 24) FLASH 20-QFN (5x5) Datuen bihurgailuak A/D 12x10b