PIC18LF8722-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18LF8722-I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 128KB FLASH 80TQFP
Fitxak: 1.PIC18LF8722-I/PT.pdf2.PIC18LF8722-I/PT.pdf3.PIC18LF8722-I/PT.pdf4.PIC18LF8722-I/PT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC18LF8722-I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18LF8722-I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 128KB FLASH 80TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 80-TQFP (12x12)
Abiadura 40MHz Series PIC® 18F
RAM tamaina 3.8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tray Pakete / kasua 80-TQFP
Beste izenak PIC18LF8722IPT Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 70
EEPROM neurria 1K x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 128KB (64K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)