PIC18LF6680T-I/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF6680T-I/L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18LF6680T-I/L
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 64KB FLASH 68PLCC
Fitxak: PIC18LF6680T-I/L.pdf
  • Mezua
PIC18LF6680T-I/Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18LF6680T-I/L fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 64KB FLASH 68PLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6016 pcs Datuen fitxa PIC18LF6680T-I/L.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 68-PLCC (24.23x24.23)
Abiadura 40MHz Series PIC® 18F
RAM tamaina 3.25K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 64KB (32K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 68-LCC (J-Lead)
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 52 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 1K x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 64KB (32K x 16) FLASH 68-PLCC (24.23x24.23) Datuen bihurgailuak A/D 16x10b