PIC18LF46K42-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF46K42-I/ML Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18LF46K42-I/ML
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFN
Fitxak: 1.PIC18LF46K42-I/ML.pdf2.PIC18LF46K42-I/ML.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC18LF46K42-I/MLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18LF46K42-I/ML fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48629 pcs Datuen fitxa 1.PIC18LF46K42-I/ML.pdf2.PIC18LF46K42-I/ML.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-QFN (8x8)
Abiadura 64MHz Series PIC® XLP™ 18K
RAM tamaina 4K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tube Pakete / kasua 44-VQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 36 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 1K x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-QFN (8x8) Datuen bihurgailuak A/D 35x12b, D/A 1x5b