PIC18LF4410-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18LF4410-I/P
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
190 pcs
  • Mezua
PIC18LF4410-I/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18LF4410-I/P fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 40-PDIP
Abiadura 40MHz Series PIC® 18F
RAM tamaina 768 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 16KB (8K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 36 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 16KB (8K x 16) FLASH 40-PDIP Datuen bihurgailuak A/D 13x10b