PIC18LF43K22-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18LF43K22-E/P
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP
Fitxak: PIC18LF43K22-E/P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
290 pcs
  • Mezua
PIC18LF43K22-E/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18LF43K22-E/P fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41339 pcs Datuen fitxa PIC18LF43K22-E/P.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 40-PDIP
Abiadura 48MHz Series PIC® XLP™ 18K
RAM tamaina 512 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 8KB (4K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 35 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 8KB (4K x 16) FLASH 40-PDIP Datuen bihurgailuak A/D 30x10b