PIC18LF4321T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF4321T-I/ML Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18LF4321T-I/ML
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44QFN
Fitxak: PIC18LF4321T-I/ML.pdf
  • Mezua
PIC18LF4321T-I/MLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18LF4321T-I/ML fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4147 pcs Datuen fitxa PIC18LF4321T-I/ML.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-QFN (8x8)
Abiadura 40MHz Series PIC® 18F
RAM tamaina 512 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 8KB (4K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 44-VQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 36 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 8KB (4K x 16) FLASH 44-QFN (8x8) Datuen bihurgailuak A/D 13x10b