PIC18LF26K80T-I/MM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF26K80T-I/MM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18LF26K80T-I/MM
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28QFN
Fitxak: PIC18LF26K80T-I/MM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
PIC18LF26K80T-I/MMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18LF26K80T-I/MM fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36391 pcs Datuen fitxa PIC18LF26K80T-I/MM.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-QFN-S (6x6)
Abiadura 64MHz Series PIC® XLP™ 18K
RAM tamaina 3.6K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 64KB (32K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-VQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 24 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 1K x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-QFN-S (6x6) Datuen bihurgailuak A/D 8x12b