PIC18LF26K40-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF26K40-I/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18LF26K40-I/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC
Fitxak: 1.PIC18LF26K40-I/SO.pdf2.PIC18LF26K40-I/SO.pdf3.PIC18LF26K40-I/SO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC18LF26K40-I/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18LF26K40-I/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Abiadura 64MHz Series PIC® XLP™ 18K
RAM tamaina 3.6K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 64KB (32K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 25 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 1K x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SOIC Datuen bihurgailuak A/D 24x10b, D/A 1x5b