PIC18LF26J53T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF26J53T-I/SS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18LF26J53T-I/SS
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP
Fitxak: 1.PIC18LF26J53T-I/SS.pdf2.PIC18LF26J53T-I/SS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2100 pcs
  • Mezua
PIC18LF26J53T-I/SSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18LF26J53T-I/SS fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36471 pcs Datuen fitxa 1.PIC18LF26J53T-I/SS.pdf2.PIC18LF26J53T-I/SS.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 2.75 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SSOP
Abiadura 48MHz Series PIC® XLP™ 18J
RAM tamaina 3.8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 64KB (32K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 22 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 18J Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SSOP Datuen bihurgailuak A/D 10x10b/12b