PIC18LF25K42T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF25K42T-I/SS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18LF25K42T-I/SS
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SSOP
Fitxak: PIC18LF25K42T-I/SS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2100 pcs
  • Mezua
PIC18LF25K42T-I/SSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18LF25K42T-I/SS fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73598 pcs Datuen fitxa PIC18LF25K42T-I/SS.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SSOP
Abiadura 64MHz Series PIC® XLP™ 18K
RAM tamaina 2K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Beste izenak PIC18LF25K42T-I/SS-ND
PIC18LF25K42T-I/SSTR
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 25
EEPROM neurria 256 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SSOP