PIC18LF2539T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF2539T-I/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18LF2539T-I/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 24KB FLASH 28SOIC
Fitxak: 1.PIC18LF2539T-I/SO.pdf2.PIC18LF2539T-I/SO.pdf3.PIC18LF2539T-I/SO.pdf
  • Mezua
PIC18LF2539T-I/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18LF2539T-I/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 24KB FLASH 28SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Abiadura 40MHz Series PIC® 18F
RAM tamaina 1408 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 24KB (12K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 21 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 24KB (12K x 16) FLASH 28-SOIC Datuen bihurgailuak A/D 5x10b