PIC18LF2431T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF2431T-I/ML Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18LF2431T-I/ML
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PIC18LF2431T-I/MLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18LF2431T-I/ML fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
Kopurua eskuragarri 6101 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-QFN (6x6)
Abiadura 40MHz Series PIC® 18F
RAM tamaina 768 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-VQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 24 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-QFN (6x6) Datuen bihurgailuak A/D 5x10b