PIC18LF13K22-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF13K22-E/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18LF13K22-E/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC
Fitxak: 1.PIC18LF13K22-E/SO.pdf2.PIC18LF13K22-E/SO.pdf3.PIC18LF13K22-E/SO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
418 pcs
  • Mezua
PIC18LF13K22-E/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18LF13K22-E/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SOIC
Abiadura 48MHz Series PIC® XLP™ 18K
RAM tamaina 256 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 8KB (4K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 17 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 8KB (4K x 16) FLASH 20-SOIC Datuen bihurgailuak A/D 12x10b