PIC18F8720-E/PT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18F8720-E/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 128KB FLASH 80TQFP
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC18F8720-E/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18F8720-E/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 128KB FLASH 80TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 80-TQFP (12x12)
Abiadura 25MHz Series PIC® 18F
RAM tamaina 3.75K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 128KB (64K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 80-TQFP
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 68 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 1K x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 128KB (64K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12) Datuen bihurgailuak A/D 16x10b