PIC18F86K22-I/PTRSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18F86K22-I/PTRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80TQFP
Fitxak: 1.PIC18F86K22-I/PTRSL.pdf2.PIC18F86K22-I/PTRSL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC18F86K22-I/PTRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18F86K22-I/PTRSL fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24957 pcs Datuen fitxa 1.PIC18F86K22-I/PTRSL.pdf2.PIC18F86K22-I/PTRSL.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 80-TQFP (12x12)
Abiadura 64MHz Series PIC® XLP™ 18K
RAM tamaina 4K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 64KB (32K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 80-TQFP
Beste izenak PIC18F86K22IPTRSL Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 69
EEPROM neurria 1K x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)