PIC18F85K22-I/PT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18F85K22-I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 32KB FLASH 80TQFP
Fitxak: 1.PIC18F85K22-I/PT.pdf2.PIC18F85K22-I/PT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC18F85K22-I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18F85K22-I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 32KB FLASH 80TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28366 pcs Datuen fitxa 1.PIC18F85K22-I/PT.pdf2.PIC18F85K22-I/PT.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 80-TQFP (12x12)
Abiadura 64MHz Series PIC® XLP™ 18K
RAM tamaina 2K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 32KB (16K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 80-TQFP
Beste izenak PIC18F85K22-I/PTRSL
PIC18F85K22-I/PTRSL-ND
PIC18F85K22IPT
PIC18F85K22IPTRSL
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 69
EEPROM neurria 1K x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)