PIC18F8525-I/PT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18F8525-I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 48KB FLASH 80TQFP
Fitxak: 1.PIC18F8525-I/PT.pdf2.PIC18F8525-I/PT.pdf3.PIC18F8525-I/PT.pdf4.PIC18F8525-I/PT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
119 pcs
  • Mezua
PIC18F8525-I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18F8525-I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 48KB FLASH 80TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 80-TQFP (12x12)
Abiadura 40MHz Series PIC® 18F
RAM tamaina 3.75K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 48KB (24K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 80-TQFP
Beste izenak PIC18F8525IPT Osziladore mota External
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 69
EEPROM neurria 1K x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 48KB (24K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)