PIC18F4685T-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F4685T-I/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18F4685T-I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 96KB FLASH 44TQFP
Fitxak: 1.PIC18F4685T-I/PT.pdf2.PIC18F4685T-I/PT.pdf3.PIC18F4685T-I/PT.pdf4.PIC18F4685T-I/PT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
PIC18F4685T-I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18F4685T-I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 96KB FLASH 44TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-TQFP (10x10)
Abiadura 40MHz Series PIC® 18F
RAM tamaina 3.25K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 96KB (48K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 44-TQFP
Beste izenak PIC18F4685T-I/PT-ND
PIC18F4685T-I/PTTR
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 36
EEPROM neurria 1K x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 96KB (48K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)