PIC18F4539-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F4539-I/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18F4539-I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 24KB FLASH 44TQFP
Fitxak: 1.PIC18F4539-I/PT.pdf2.PIC18F4539-I/PT.pdf3.PIC18F4539-I/PT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
  • Mezua
PIC18F4539-I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18F4539-I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 24KB FLASH 44TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-TQFP (10x10)
Abiadura 40MHz Series PIC® 18F
RAM tamaina 1408 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 24KB (12K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 44-TQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 32 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 24KB (12K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Datuen bihurgailuak A/D 8x10b