PIC18F4515-E/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F4515-E/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18F4515-E/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 48KB FLASH 44TQFP
  • Mezua
PIC18F4515-E/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18F4515-E/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 48KB FLASH 44TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-TQFP (10x10)
Abiadura 25MHz Series PIC® 18F
RAM tamaina 3.8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 48KB (24K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 44-TQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 36 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 48KB (24K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Datuen bihurgailuak A/D 13x10b